Články, rady, doporučení

 

UPLNEK VE STÍRU – připadne letos na středu 14.5.2014 na 21.15h

Luna se nachází v tento den ve znamení Štíra. Slunce je v Býku.

Pro zajímavost úplněk vždy nastává, když je Luna v opozici proti Slunci a díky tomu je krásně osvětlena.

Úplněk je nejsilnější fáze Luny, kdy například nastává výrazný příliv.  Kromě toho, že má silný vliv na přírodní jevy, působí i na naši psychiku a tělo.  Dokáže násobit skoro všechno, co děláme. Vše působí v tento den silněji – emoce, nálady, alkoholové opojení,…Už dva dny před úplňkem a po něm se emoce a nálady znatelně mění, špatně se spí, lidé jsou nervózní, roztržití….

Organismus je o úplňku více oslabený a metabolismus pracuje pomaleji. Je lepší zvolit v ten den lehčí stravu, doporučujeme jíst zeleninu a vyhnout se sladkostem. Tělo má tendenci přibývat na váze, hromadí se v něm tekutiny, můžeme si proto připadat oteklí. Abyste podpořili metabolismus, pijte vodu s citronem.

Luna v úplňku přeje všemu, co se má vstřebávat, využijte toho pro masky a  zábaly jakéhokoliv druhu. Muži i ženy jsou více vášniví a toužící po sexu. Zvyšuje se tedy pravděpodobnost početí potomka.

Úplněk je vhodný pro navazování nových vztahů, vyznávání lásky a sdělování si nových zpráv.

Každý úplněk je však trochu odlišný. Co můžeme očekávat při úplňku ve Štíru?

Při úplňku ve znamení Štíra byste se měli snažit zachovat klid a stabilitu hlavně ve svém domově. Budete toužit přinést do domu něco více, vydělat více peněz, ale také svůj domov vylepšit. Je vhodné zajet za výhodnými nákupy. Býk je znamení, které má rádo slevové akce (Slunce se nachází v Býku). I Vy můžete pociťovat touhu ušetřit.  Den  je rovněž  vhodný pro nákup šperků, dárků či luxusnějších věcí či věcí trvalé hodnoty, o nichž již déle přemýšlíte.

Úplněk ve Stíru přeje růstu hlavně v oblasti finanční a také je zvýšena plodnost. Emoce jsou velmi silné. Pokud byste chtěli mít dítě, je vhodné mít nechráněný sex. Dejte si pozor na přehnanou chamtivost, to by se vám nemuselo vyplatit. Nic nečiňte pod tlakem, nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí.

Chraňte si svůj  krk, mandle, hlasivky, štítnou žlázu a uši, protože tyto orgány jsou v tento den citlivější více než jindy. Dejte pozor na průvan a nepijte ledové nápoje,…

 

15.4.2014 v 9.42 – ÚPLNĚK VE VÁZE

Luna a magie mají hodně společného, což můžeme, budeme-li chtít,  využít ve svůj prospěch.   Nejbližší úplněk je 15. dubna 2014 v 9.42 hod., kdy Luna bude procházet znamením Vah, které jsou protilehlé znamení Slunce v Beranu.

Při  tomto úplňku je vhodné oživovat společenské vztahy a jít ven mezi lidi, naplánovat návštěvu přátel a kulturních akcí, jít na romantickou procházku, lehkou romantickou večeři, objednat se na masáž a to nejlépe v páru.

Nedělejte  ale žádná důležitá rozhodnutí.

Obecně k pozitivním vlivům úplňku patří zvýšený zájem o sex, zvýšená plodnost a romantické naladění v této oblasti. Byliny sbírané za úplňku mají největší sílu.

Hodně se přibírá na váze, protože metabolismus je pomalejší. Takže pokud nechcete přibrat, měli byste jíst méně, protože za úplňku se tuk usazuje rychleji. Je vhodné držet diety a půsty. Doporučuji vařenou zeleninu, rýži Basmati nebo dietní Kičadi. Vyvarujte se alkoholu. Vhodné je pít vodu s citronem a bylinné čaje.

Špatně se usíná. Spánek není tak kvalitní, protože se můžete v noci více probouzet a být neklidní. Můžete mít děsivé sny. Přítomnost silného měsíčního  svitu brání tělu vylučovat dostatek „spacího“ hormonu melatoninu. Abyste to eliminovali,  je dobré v tyto dny okolo úplňku a v den úplňku naplánovat procházku v přírodě, výlet na kole nebo jinou příjemnou, ale ne moc náročnou fyzickou aktivitu, abyste tuto silnou energii zpracovali a spánek měli kvalitnější. Večer se ponořte do horké koupele třeba s vůní růže, bazalky nebo meduňky. Vypijte meduňkový čaj, zapalte si  levandulovou svíčku a usněte v dobře vyvětrané ložnici.

Často bolí hlava zvláště Berany. Zvyšuje se nervozita a podrážděnost. Emoce jsou silné. Nepřetěžujte se a jezte vitamíny, vaše imunita je v tento den oslabená.

Porody jsou častější. Rodí se více chlapců. Stává se více zločinů, nehod, úrazů a havárií a hrozí riziko častějších infarktů. Rány se hůře hojí, krvácejí a objevují se pooperační komplikace. Proto se vyvarujte operací v tento den a den před a po úplňku.

Lidé jsou aktivnější. V tyto dny roste počet telefonních hovorů, posílá se hodně sms.

 

30.3.2014 ve 20.45 – NOVOLUNÍ

Během novu je tedy Měsíc neviditelný. Je to způsobeno tím, že se na obloze pohybuje v blízkosti Slunce, které jej svým jasem přezáří.

Jedná se výjimečně o druhé březnové novoluní. Toto novoluní připadá na den, kdy se Slunce nachází ve znamení Berana. Proto bude velmi důležité pro všechny Berany.

Obvykle přináší nové začátky a nové záležitosti kolem vztahů partnerských i pracovních. Začínají platit nové dohody, může přijít nový partner či kolega. Můžete se posunout dále v pracovních aktivitách, dosáhnout uznání, ale i možnost zcela nové práce. Zvláště vy Berani! Je vhodné naplánovat začátek nových aktivit, založení nové firmy, jednání spojené s uzavřením nového obchodu, podpis pracovní smlouvy, nástup do nového zaměstnání, schůzku s potenciálně novým partnerem, začít s novými zvyky – kupte si permanentku do fittnes studia, začněte navštěvovat kurs cizího jazyka.

Od novoluní nastává přechod do energetičtější měsíční fáze. Nutí nás k aktivitě. Je třeba využít všechny tvůrčí myšlenky a nápady. Máme před sebou mnoho možností, musíme si z nich jen vybrat.

Psychika a imunita bývá oslabená, lidé jsou více podráždění, nervózní, mohou se objevit ve zvýšené míře úrazy a havárie. Muži jsou při novoluní méně komunikativní.

Ti odvážnější mohou v tento den zkusit vyslovit svá přání při magickém rituálu, kterými chtějí podpořit nové začátky, projekty a cíle. Přání vyslovená při novoluní se plní.

Dva dny před novem a nov jsou vhodnými dny  pro očistný dietní den či půst. V těchto třech dnech bychom měli konzumovat pouze jednu potravinu rostlinného původu, která nezůstává dlouho v trávícím traktu. Vhodná je rýže Basmati, která je velmi lehká a nejlépe stravitelná. Můžete kombinovat s teplou zeleninou. Doporučováno je ajurvédské Kičadi (rýře Basmati a fazole Mungo). Pijte bylinné čaje, převařenou vodu s citronem nebo prostě jen převařenou vodu a různé detoxikační čaje. V novoluní metabolismus pracuje rychleji a pokud tělo nezatěžujete těžkou stravou, vaše tělo se mnohem účinněji zbaví toxických látek. Energii, kterou by jinak spotřebovalo na trávení potravy, použije k regeneraci a vyplavování toxinů. Také máte šanci zhubnout.

 

♣ Čím se vyznačují muži narození v určitém astrologickém znamení???

Aneb MILENCI podle astrologických znamení

Muž – Beran

Jsou ohniví a impulsívní. Tito muži milují nové a nestrpí v lásce žádné oponování. Nemají rádi rutinu a stereotyp. Budou chtít stejně nápaditou a akční partnerku jako jsou oni sami, která bude sdílet jejich cíle. Navíc bude muset být dostatečně tolerantní, aby snesla jejich impulsívní temperament a stačila jejich  tempu.

Milují polibky přes zavřená oční víčka a rovněž na ústa. Mohou být letmé krátké, ale vášnivé střídající se s hlubokými a procítěnými. Rádi cítí váš dech na svých ústech, uších, očích,…Zkuste a uvidíte..

První rande s beranem? Nemyslí do detailu. Rozněžnělé, citlivé ženy mohou být zklamané.   Nečekejte hodně, spíše méně. Po denním maratonu a spoustě pracovních schůzek se může stát, že vás pozve do lobby nějakého hotelu, kde vedl předtím svá jednání…Nebo vás pozve na rande po extrémním sportu.

 

Muž – Býk

Býci milují sex a jsou přitom velmi „easy“. Pokud se s nimi začnete milovat, pak postupujte pomalu a důkladně. Předehra, erotická korespondence, pocity, doteky a chutě mají pro býky velký význam.

Stačí aby u vás jednou objevili zvláštní rytmus při milování, který je uspokojí a věřte, že obvykle zůstanou už navždy. Originální a neobvyklé milostné hry nejsou pro tohle nepřizpůsobivé znamení to „pravé ořechové“.

Býci muži potřebují cítit a porozumět tomu, co jejich partner potřebuje.
Mají rádi osvědčené přístupy, vše mají připraveno a naplánováno, nečekejte spontánní sex. Tyto momenty  jsou s nimi velmi vzácné.

Jestli chcete, aby se do vás zamiloval, nechte mu čas a buďte trpělivé.  Protože toto znamení je hluboko uvnitř konzervativní a nevěří v bouřlivou lásku. Máme pro vás radu. Pokud mu nabídnete krásné udržované tělo, jemný hlas, dobré jídlo a příjemnou atmosféru, určitě dlouho neodolá. To může být pro něho doslova „smrtící směs“.

Chcete-li ho dostat do trvalého svazku, měli byste ho rozmazlovat chutným jídlem a kvalitními nápoji, protože tato smyslová potěšení přímo zbožňuje. Neměla byste na něho moc pospíchat, stresovat ho, hádat se s ním. Starejte se o jeho majetek s citem. Milují to, protože na něm velmi lpí. Pokud to zvládnete, bude i vás opečovávat jako svůj majetek a vy se s ním  můžete cítit jako v „sedmém nebi“ a být plně materiálně zajištěna navždy.

Chcete-li získat jejich erotickou pozornost na dlouhou dobu, musíte se trvale udržovat. Přiléhavý oděv a smyslné vůně stimulují libido býka znovu a znovu.

 

Muž – Blíženec

Blíženci jsou velmi komunikativní znamení zvěrokruhu, a to se projevuje také v lásce: jestli ho chcete dobýt , musíte být připraveny na jednu věc: bude se hodně mluvit. Jak rychle je duševně stimulován, tak také rychle fyzicky. Předehra nebude dlouhá, ale to neznamená, že milování bude brzy u konce. Na to zapomeňte s těmito muži.

Pokud jednou vzbudíte jejich sexuální zvědavost, pak jsou zvídaví a půjdou do toho poměrně rychle bez jakéhokoliv prodlení, ale také relativně chladně. Nečekejte žádné romantické situace, jako bývají  ve filmu. Možná budou krátce romantičtí, ale nikdy ne opakovaně a na dlouho.  Potřebují příjemnou a  uvolňující atmosféru, aby vše ze  sebe rychle dostali ven. Pokud se cítí nepříjemně, budou nervózní a napjatí.
Jsou to zkušení milenci, kteří mohou přivést každou ženu do nálady. Jsou to mistři předehry a  pohlavního vzrušení a vědí, co mají dělat, aby správně stimulovali svého partnera. Často může být sexuální akt divoký a prudký. Budou se  cítit dobře tam, kde jsou zrcadla, která ukazují jeho aktivity ze všech stran. Nevyhýbají se pornu, milostnému chatu on line a také milují sex ve skupině.

Zvláště citliví jsou na pažích a ramenou. Rádi líbají ženu na prstech, rukách. Pokud chcete očarovat tohoto muže, jemně ho polibte na vnitřní straně lokte a uvidíte, co se bude dít!

Chcete-li vyhrát tohoto muže jen pro sebe, musíte podnítit jeho zvědavost. Buďte veselá, snažte se vypadat zajímavě a vyprávějte mu o svých vzrušujících dobrodružstvích, zážitcích a  cestách, které jste absolvovala nebo budete absolvovat. Nezapomeňte ho zavést do nočního klubu, na diskotéku, do baru….

Chcete-li trvale svázat tohoto muže, budete mu muset poskytnout dostatek změn a volnosti. Nenávidí nic víc v životě jako běžné, každodenní aktivity a opakující se rituály. Nemůže stát na jednom místě. Je třeba ho znovu a znovu překvapovat a dělat se tajemnou i po mnoha letech.


Muž – Rak

Tito muži jsou praví romantici. Potřebují teplé, skutečné pocity, milují objetí a polibky na uvítanou. Nikdy vás nezapomenou políbit, když odcházejí a znovu, když se vrací. Bez polibku na dobrou noc neusnou. Sex je možný jen s takovou ženou, se kterou cítí duševní spříznění, souznění duší. Pak je to pro něho hluboký a intenzívní prožitek. Nevyhledává příležitostný sex. Nejlépe se cítí s partnerkou, která je mu oddána tělem i duší a nejlépe navždy.

Má rád něhu. Tento muž potřebuje podněty v lásce! Když získá potřebnou dávku, pak  je to výborný milenec. Měla byste ho nechat dělat vše … Rád si idealizuje na začátku milostného vztahu svoji partnerku. Nesnáší vše, co je vulgární a hrubé. Má rád jemné milostné praktiky. Tvrdým  sexem pornem, skupinovým sexem  a velmi odvážnými  polohami ho nedostanete. Má rád tajemství a vyhýbá se sexu na veřejnosti.  Je příliš ostýchavý v této oblasti.

Intimní polibky během milování ho velmi stimulují. Nejvíce citlivou a smyslnou částí těla je hruď. Bude chtít, abyste mu na ní spočívala chvílemi při aktu i poté. Líbání a hlazení ňader partnerky je pro ně velmi vzrušující.

Protože je pro něho důležitý pocit a romantika, pro první rande vybere patrně půvabnou restauraci, kde se dá pít dobré víno. Nechte ho vyprávět příběh o sobě a poslouchat – miluje jemné a nesmělé lidi.
Tito muži milují teplo domova. Milují  svoji „jeskyni“ a chtějí zažívat ve vztahu  romantické chvíle se svým partnerem, a to i po mnoha letech.


Muž – Lev

Lvi jsou plni vitality, odvahy a vášně. Potřebují více sexu než ostatní znamení. Jsou snadno vznětliví, vzrušiví  a upřednostňují, aby byly uspokojeny v první řadě  jejich vlastní potřeby a úmyslně přehlížejí potřeby partnerky. Jsou to egoisti v lásce. Milování je pro toto znamení zvěrokruhu jakousi hrou, která by se neměla brát příliš vážně.

Má rád ženy. Žádná žena nebude před ním v bezpečí, pokud  chytí lovecký instinkt!
Bude vždy pánem situace a miluje, když se mu žena přizpůsobuje a extází padá do jeho náruče.  Věří si a myslí si, že ho téměř všechny ženy chtějí!

Miluje, když ho partner škrábe  nehty na zádech nebo ho masíruje jemně měkkým kartáčem nebo se mazlí  s jeho vlasy. Pak i  ten nejdivočejší lev ve chvíli zkrotne, stane se zjemnělým a přede jako kotě …

Chcete-li zaujmout na prvním rande, nebude to těžké. Pamatujte na to, že miluje velkou scénu: elegantní oblečení, luxusní šperky a pak pryč do nejdražší restaurace ve městě! Co více byste chtěli? Pečlivě zvolte vkusnou luxusní róbu, vysoké podpatky,  krásně se učešte a namalujte a bude váš. Tento muž musí cítit, že jste obdivována a žádoucí. Pak se v něm vzbouří všechny smysly a bude vás urputně lovit jen a jen pro sebe. Je to ten největší lovec zvěrokruhu!

Pokud jste si vybrali lva pro trvalý vztah, měli byste mít pár triků v paměti. Bude-li mít pocit, že jeho kořist je příliš jistá, pak se může stát, že se začne pohybovat po jiných revírech.

 

Muž – Panna

Tito muži jsou spíše chladní. Jde o velmi rezervované typy a to jak v životě, tak v lásce. Mají rádi sex, ale stále trpí pocitem, že dělají něco nečistého. Proto stojí pocity až na druhém místě.

To neznamená, že by měli být špatní milenci – naopak! Nebojte se, ale zkuste. Technicky vzato, panny jsou vpravdě mistři ve hře lásky! Myslí v lásce více hlavou než srdcem. Lásku plánují obvykle dopředu, své pocity stále drží „na uzdě“.  Nevyzařují ze sebe zrovna moc erotiky, zdají se být moc rezervovaní, trochu suchaři a plaší.
Pokud chcete probudit jeho zájem, pak dbejte na detaily, dochvilnost, sebeovládání a dobré mravy.

Když se zamiluje, pak je schopen pro svoji milou udělat všechno. Ví o ženské anatomii téměř vše a do detailu a ví, co ženy vzrušuje. Jeho předehra je metodická, zdá se téměř nacvičená. Nemá rád vulgarismy, nedokonalost a naléhání.

Neponechá bez povšimnutí žádnou část vašeho těla. Bude obdivovat vaše břicho i pupík. Udělá jim radost, ponoříte-li se s nimi do horké voňavé bylinkové koupele nebo se s nimi budete milovat v lázních, ve vířivce, v bazénku. Mohou si hrát s vodou jakéhokoliv druhu. Milují masáže. Pokud ho namasírujete během milostné předehry, uděláte mu slast ohromného rozměru.

Nezapomeňte, že panny mají rádi duševní výměnu, rády telefonují, píšou, chatují. Je to pro ně stejně důležité jako dobrý sex. Mějte pro ně připravena nová a nová témata k diskusi a pokud si píšete, pak nezapomínejte na pravidla pravopisu, velká písmena, háčky, čárky. Nesnášejí hrubky, chyby v konverzaci, jsou velcí detailisté! Mají rádi prostředí kaváren. Je možné, že první rande bude zrovna tam.

 

Muž – Váha

Tento muž miluje krásu, umění a milostné hrátky. Bude se snažit vytvořit příjemnou atmosféru se svíčkami, tlumeným osvětlením a romantickou hudbou. Věřte, že atmosféra je pro něho mnohdy důležitější než divoký sex nebo nové vzrušující pozice.

Ví, co ženy chtějí a má opravdu velký zájem poskytnout své partnerce nádherný erotický zážitek. Bude se snažit o dlouhou předehru.

V aktu lásky samotné  je tento muž vytrvalý a silný svůdce. Žena, která je laskavá a trpělivá,  je pro něho ideální partnerkou . Tento muž je velmi atraktivní pro ženy. Chová se jako Gigolo: jeho pocity jsou však často poněkud povrchní, stejně jako milostné vztahy.

Velkou roli pro něho hrají nohy. Bude obdivovat, když nad ním budete postávat a on si bude vychutnávat pohled na vaší dolní polovinu těla.

Bude se dobře cítit na velkých akcích, party, koncertech,…všude tam, kde se může blýsknout.  Bude mu dělat dobře, když vám bude ukazovat zajímavé lidi  a seznamovat vás s nimi. Bude se k vám chovat zdvořile a pozorně.  Nezapomene vám u stolu odsunout židli, podržet dveře, obléknout kabát, pomoci z auta atd. Je to vynikající společník s dobrými mravy, s nímž se budete cítit jako princezna.


Muž – Štír

Je vášnivý, oduševnělý a opravdu výbušný  milenec.

Když chce sex, pak se nehodlá zdržovat maličkostmi jako je předehra. Je rychle vzrušený a miluje dlouhé milování. Ví moc dobře, co chce a co mu dělá při milování dobře. Půjde rychle přímo k věci.

Je velmi sexy a smyslný a jeho touhy jsou nekontrolovatelné.  Jeho polibky budou ohnivé, bude velmi nepoddajný.  Nebuďte překvapena, pokud druhý den objevíte na svém těle modřiny.

Tito muži jsou vysoce citliví na intimních místech a to více než ostatní znamení zvěrokruhu. Stačí lehký dotek či jemné  tření na vhodných místech. Pak mu připravíte opravdu to nejvyšší vzrušení. Noc lásky se Štírem bude pro vás nezapomenutelným zážitkem.  Nebude dlouho otálet a za svým cílem půjde jistě a přímo.

Dramata  o lásce, bolesti a smrti má Štír v krvi, takže návštěva opery, bude vhodným místem pro první rande.  Na první schůzce byste se měla snažit pochopit jeho nejhlubší tajemství a přesvědčit ho, že máte opravdu hluboký zájem jen o jeho osobu. Ještě více se rozvášní,  pokud se zadíváte déle a hlouběji do jeho očí. Patrně na tento pohled nezapomene a bude vás chtít vidět zase brzy opět.

Pokud si ho chcete vybrat za svého partnera, pak pamatujte, že nemá rád povrchní vztahy a bude si vás absolutně nárokovat pro sebe. Bude to vzrušující vztah, pozor je ale velmi žárlivý! Co s tím můžete dělat? Jen to, že plně získáte jeho důvěru a budete mu dopřávat plnou pozornost každý den!

Nebude to určitě jednoduché nechat se navždy svázat tímto mužem – velkou individualitou. Důležitým  faktorem vztahu budou rovněž děti. Protože Štír je velmi odpovědná osoba,  bude udržovat i nešťastné manželství pro blaho svého potomstva.


Muž – Střelec

Střelec je sportovně založený. Podobně i jeho milostný život může připomínat  trochu sportovní klání. Je vášnivý a energický a má rád sex.

Jeho partnerka by se měla postarat o to, aby se s ní nenudil a nabídnout mu co nejvíce lásky, jinak by se mohl vytratit z pevného partnerství rychle pryč.

Je to ideální milenec.  Žije hru lásku naplno, nezná hranic  a je nenasytný. Připravuje při sexu vzrušující potěšení. Miluje sex, ale  ještě více ho vzrušuje lovit svoji „kořist „. Je citlivý na doteky na stehnech a kyčlích.

Miluje divoká dobrodružství a cestování na dlouhé vzdálenosti. Rád by se miloval na opuštěném ostrově nebo třeba na opuštěné horské chatě. Jako příležitost pro první rande navrhne třeba výlet na motorce. Jeho nápady neznají mezí a připravte se na vzrušující zážitky. S tímto mužem se nudit jistě nebudete. Boty na vysokém podpatku a šaty Armani nechte doma. Nehraje to pro něho důležitou roli. Jeho partnerka nesmí být vybíravá a háklivá. Bude mít rád, když vaše tělo bude dobře stavěné. Snažte se tedy cvičit a udržovat v kondici. Fyzická krása ho velmi stimuluje.

 

Muž – Kozoroh

Nějakou dobu potrvá, než se Kozoroh rozehřeje v lásce. Jeho poměrně chladná povaha a temperament zabraňuje tomu, že se bude prudce vrhat do vztahu.

Je velmi opatrný a zdrženlivý ve všech oblastech svého života. Než se otevře,  musí se cítit v partnerství dobře a mít pocit, že je v dobrých rukou. Pak se bude  věnovat svému partnerovi se vší obětavostí a trpělivostí a to i během milování.

Bude svádět svoji partnerku  v  útulné posteli nebo na měkkém medvědím koberci někde před krbem. Má rád komfort a pohodlí. Není pro něho nutné za každou cenu dostat ženu při milování právě do postele. Velmi ocení a bude nejšťastnějším mužem, pokud mu partnerka půjde vstříc a vrhne se nadšeně do jeho náruče. Má rád luxus. A tak je možné, že pro první noc objedná luxusní hotelové apartmá.

Hladit ho po celém těle ho vzrušuje  víc, než cokoli jiného. Rád se dotýká prsou žen. Bude nadšeně líbat svoji vyvolenou nejen na prsou, ale i na kolenou, pupíku nebo vnitřku stehen.

První večer bude patrně dlouho plánovat. Dejte mu včas signál, že může dobývat a že je pro vás žádostivý, abyste urychlila jeho rozhodování.  Jinak byste mohla čekat do příští zimy.

Miluje pohodlný domov  a návraty domů. Nezapomeňte mu nechat nějaký volný prostor a snažte se vytvářet příjemnou a uvolněnou atmosféru.

Vyvarujte se dramatických scén. Nemiluje příliš temperamentní ženy. Preferuje partnerku s klidnější povahou, která se umí vytříbeně chovat i na veřejnosti.

 

Muž – vodnář

Tento muž bude rád teoretizovat a filozofovat.  A tak to bude i v lásce: mnoho slov, mnoho otázek. Jak milostný život Vodnáře vypadá, čtěte dále, milé dámy.

Samozřejmě, že má rád sex, ale ne příliš mnoho, pak by se cítil nepříjemně! Tento velký teoretik dává přednost diskusím o sexu. Sexuální naplnění nachází především s partnerem, se kterým si rozumí na duchovní úrovni. Jen je třeba dávat pozor, aby jste to s diskusemi nepřeháněli a neukrajovali si tak čas pro hry lásky.

Muž Vodnář je dokonalý gentleman. Zajímá se o ženu v jejím celku, protože nejen miluje její tělo, ale také její mysl a duši. Potřebuje mít ženu, která ho inspiruje,  po svém boku. Jakmile se rozjede, je to citlivý milenec. Rád zkouší všechny erotické sexuální techniky. Lehké a jemné hlazení příslušných orgánů je obvykle dostačující, aby dosáhl nevýslovného smyslového potěšení.

Překvapte tohoto svobodného ducha originálním nápadem pro první rande. Navrhněte nějakou výstavu moderního umění nebo návštěvu planetária. Pak uvařte něco exotického a vyprávějte mu o zajímavých místech, která jste navštívila nebo si připravte netradiční témata pro diskusi.

Připoutat si k sobě muže zrozeného v tomto znamení není snadné, protože se mu líbí neobvyklé, nové a také nadevše miluje svoji nezávislost. Objeví-li se příliš mnoho rutiny ve vašem vztahu, pak pomůže žít odděleně nebo alespoň na dovolenou nejezdit společně. To může vztah uchránit před jeho koncem.

Určitě se snažte být rovněž nezávislá, nevažte se příliš na něho. Ve volném čase plánujte dobrodružné výlety jako třeba let balónem, výstup na nějakou horu, seskok s padákem, výlet na běžkách s pobytem v zapadlé horské chatě. Aktivity, které se odehrávají ve vzduchu anebo vysoko v horách přímo miluje.


Muž – Ryba

Muži zrození v tomto znamení jsou velcí romantici a snílci. Milují sex. Potřebují cítit blízkost. Tato blízkost a intimita může být pro ně často tak vzrušující, jako akt lásky samotné.
Ryby se dají snadno ulovit. Často v neočekávaných situacích, které nakonec končí milováním. Často se přizpůsobují  partnerům. To může dojít až tak daleko, že se vzdají snídaně v pětihvězdičkovém hotelu jen kvůli tomu, aby vás po ránu plně uspokojili. Mají rádi ženy, které chtějí sex stejně tak jako oni. Milují rozsáhlou předehru a ovládají to jako žádný jiný.

Ryba muž může být skutečný Sex-maniak, pro kterého neexistují ani hranice, ani zábrany. Partnerka by měla být ochotna ho následovat všude, a ne zvažovat plány s ním. Poté bude mít takovou radost, že vám bude snášet modré z nebe.

Bude mít rád vaše nohy, bude je hladit. Při milování budou zaujímat nohy důležitou pozici. Potřebuje se jich dotýkat a cítit hluboké souznění. Jeho mozek při milování chápe vás a jeho jako jeden celek. Bude vám to opakovat a šeptat do ouška.

Na prvním rande ocení, když bude sveden. Potřebuje akčnějšího partnera. Pravděpodobně vás pozve na procházku nebo do kina.

Potřebuje vedle sebe silného partnera, který ho bude posilovat a mnohdy i schopen vytáhnout z krize. Musíte k němu být citliví a jemní. Nesnáší být pod tlakem.

 

♣ Ryby jako poslední znamení zvěrokruhu

18. února 2014 Slunce vstoupilo do znamení RYB

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu a uzavírají astrologický rok. Jedinci narození v tomto znamení vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Dovedou ostatní povzbudit a posílit. Nejsou agresivní. Přes svoji zdrženlivost umí být upřímnými a hovornými. Mají rády svá tajemství. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dovedou ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy, do charitativních projektů, divadla, filmu, umění. Vynikají v hudbě a  malířství. Uplatnit se mohou rovněž jako výborní fyzioterapeuti, maséři, homeopati.

Ve vztahu potřebuje Ryba silného partnera, který umí strhnout. Mnoho zklamání  pramení z toho, že tato osoba myslí málo na sebe a spíše se obětuje pro ostatní. Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální, protože se neumí dobře podpořit a podnítit. Proto se k rybě hodí více jiná znamení zvěrokruhu.

Jejich problémem je, že si nedokážou vyvinout silný pocit vlastní identity a proto mají větší sklon se řídit spíše podle znamení, které mají na ascendentu. JSTE TYPICKÁ RYBA NEBO SE CÍTÍTE BÝT NĚKÝM JINÝM? ZJISTĚTE SI SVŮJ ASCENDENT!!!

 

♣ Moje cesta k astrologii

Co mne přivedlo k astrologii

Byl a je to můj osud. Vždyť přece náhody neexistují. Náhlé vnuknutí, myšlenka, co mně vstoupila do hlavy, co vedla moji ruku, aby vytáhla v obří domácí knihovně hostitelů dvě astrologické příručky.

Byl teplý letní víkend a já jsem si právě prohlížela malovaný pokoj připomínající zámeckou knihovnu a taneční sál (byl to jeden rozlehlý pokoj), ve kterém jsem měla v tento den přenocovat. Stalo se tak při jedné z mých návštěv u jedněch velice zajímavých a milých lidí, majitelů taktéž velice zajímavého objektu – bývalého mlýna. Protože ráda cestuji po krajích Čech a Moravy, vybrala jsem si strávit víkend zde a spojit popovídání se sympatickými esotericky založenými lidmi s prohlídkou jejich nádherného romantického obydlí, kde je prý o zázraky a překvapení postaráno. Musím přiznat, že na tento relativně krátký „okamžik“ v životě v podobě dvou dnů asi nikdy nezapomenu, bylo to zvláštní, opravdu magické a kouzelné místo. Kromě toho, že jsem si odtud odvezla astrologické příručky, které mne dodnes provází na pouti astrologií a jejichž textu jsem tehdy ještě dosti špatně rozuměla (moje nevědomost v této oblasti ve mně právě zde probudila vášeň a chuť orientovat se v astrologii), mne zde potkaly i jiné báječné věci a záhady, o nichž zde bohužel, protože byly velice osobní, nebudu psát. Dodnes si je nedovedu za pomocí svého racionálního myšlení vysvětlit a musím podotknout, že na ně občas ráda vzpomínám. A stále více a více věřím v sílu, která nás živé bytosti tady na tomto světě a v tomto těle všechny nějakým způsobem sleduje, řídí a dbá na zachování určité míry pořádku, rovnováhy, občas i spravedlnosti :-) .

Astrologie mně nejednou přinesla odpověď na mnohé otázky a stále dodává velkou dávku poznání. Protože mně pomohla vyřešit nejednu konfliktní situaci, usnadňuje má rozhodnutí a váhání v životě, vyzkoušela jsem si a stále se přesvědčuji na sobě samé, že poznání, která se za celá ta staletí nashromáždila, nás mohou nejen obohatit, ale mohou nám poskytnout cenné životní rady, informace. Můžeme pochopit a porozumět našemu nitru a chování druhých lidí a tak se lépe orientovat na své životní cestě a život si tak usnadnit, pokud tyto informace umíme číst a vhodným způsobem použít nebo si je nechat sdělit.

Mám radost, když mohu svá dosavadní poznání a zkušenosti vhodným způsobem zprostředkovávat, rozšiřovat a napomáhat těm, kdo potřebují, řešit obtížné životní situace a usnadnit jim proces rozhodování při důležitých životních situacích a křižovatkách.