poradna

Cílem každého z vás je nepochybně žít zdravě a mít optimální váhu. Nebudete jistě popírat, že chcete i dobře vypadat. Abyste toho dosáhli, měli byste dodržovat určitá pravidla ve svém životě a respektovat svoji přirozenost - správně se stravovat, jíst vhodné potraviny, provozovat vhodné sportovní aktivity a podobně. Co je vhodné pro každého z vás se můžete dozvědět při individuální konzultaci.

Cílem konzultace je napomoci procesu sebepoznání, přispět k nalezení harmonie a rovnováhy a správného životního stylu a tím i  přispět k  udržení dobré psychické a fyzické kondice.

Existují základní pravidla pro zdravé stravování, která vám zpřístupníme.

Vypočteme optimální poměr základních makrosložek pro váš organismus

Vybereme nejvhodnější potraviny

Navrhneme úpravu jídelníčku

Sestavíme stravovací plán

Doporučíme vhodné sportovní aktivity

Využíváme i poznatky ájurvédy.  Umíme určit váš přirozený konstituční typ – prakruti, který je dán narozením. K tomu je vhodné vyplnit připravený dotazník, který má dvě části. První se týká vnějšího vzhledu, postavy a druhá část se  zaměřuje směrem dovnitř – na mysl. Přihlíží se rovněž k fyziognomii člověka. Z toho pak vychází diagnóza vašeho typu a aktuální stav – vikruti.  Rovněž se přihlíží k astrologickému rozboru – hlavně k zastoupení jednotlivých elementů ve vaší osobnosti. K tomu je vhodné znát co nejpřesnější datum narození ve formě hodiny, minuty a místa narození.