Úvod

 

Z mnoha průzkumů vyplývá, že  množství lidí, kterým není lhostejné, jak vypadají a  kteří pravidelně pečují o svůj zevnějšek, se neustále zvyšuje. Je potěšující, že přibývá i počet těch,  kteří dbají  o svoji vnitřní schránku, o svoji duši, o své zdraví  a rádi by se dozvěděli o svém nitru něco více.

Je naprosto přirozené, že lidé hledají smysl života, aby byli spokojeni. Cesta, jak dosáhnout tohoto cíle a zjistit co je to pravé, co nás bude naplňovat,  je mnohdy složitá. Dlouho se hledáme, roky utíkají a mnozí z nás vhodné naplnění v životě a sami sebe nikdy nenajdou. Mnoho lidí  nežije  život podle své podstaty a přirozenosti, ale často podle představ někoho jiného nebo podle vnucených vzorců chování, které nám nabízí v hojné míře  vnější okolí, ať už společnost, škola, kamarádi nebo rodiče.

Proto vznikla idea založit tyto stránky a poskytovat poradenství širší veřejnosti. Vždyť kdo by se nechtěl dozvědět něco více o své pravé podstatě, o tom, jak docílit  harmonického a spokojeného života rychleji a neztrácet čas zbytečnostmi a marným hledáním… Nabízíme několik možností, které můžete vyzkoušet i Vy. Služby jsou velice komplexní a jsou zaměřeny na osobnost člověka zevnitř i zvenčí.

Poradenství je vysoce individuální a  profesionální  a osobní přístup zde sehrává velmi důležitou roli.

Naším cílem a snahou  je, abyste se cítili dobře, načerpali potřebnou fyzickou i duševní energii,  inspiraci do dalších dnů a  odcházeli spokojeni a  rádi se vraceli.

Těšíme se na vás

 

 

 

 

 

Petra  Zmeškalová